Home

patogumas Rokas Noras fotbal slavie pohár vaikystė Alkis vartojimas

Slavia porazila Jablonec 3:1 a po 16 letech vyhrála domácí pohár | Soutěže  | FOTBAL.CZ
Slavia porazila Jablonec 3:1 a po 16 letech vyhrála domácí pohár | Soutěže | FOTBAL.CZ

Peter Olayinka pojede na Africký pohár národů | SK Slavia Praha

Starší žáci ovládli turnaj v Kutné Hoře. Kategorie U11 veze pohár z Plzně.  | SK Slavia Praha
Starší žáci ovládli turnaj v Kutné Hoře. Kategorie U11 veze pohár z Plzně. | SK Slavia Praha

Československý pohár U17 pro Slavii | Náš fotbal | FOTBAL.CZ

Slávistky vyhrály i pohár a berou double | Ženy | FOTBAL.CZ

Fotbalistky Slavie opět porazily Spartu a vyhrály domácí pohár. Slaví tak  double | Fotbal | Sport | Pražská Drbna - zprávy z Prahy
Fotbalistky Slavie opět porazily Spartu a vyhrály domácí pohár. Slaví tak double | Fotbal | Sport | Pražská Drbna - zprávy z Prahy

Český pohár: Derby Sparta Praha - Slavia Praha (semifinále, Dávid Hancko) |  SPORTNET
Český pohár: Derby Sparta Praha - Slavia Praha (semifinále, Dávid Hancko) | SPORTNET

Jak se fotí fotbalový pohár UEFA? Tentokrát SK Slavia Praha vs CF Vilarreal  | 📸 Megapixel
Jak se fotí fotbalový pohár UEFA? Tentokrát SK Slavia Praha vs CF Vilarreal | 📸 Megapixel

Klubové úspěchy | SK Slavia Praha

Slavia Praha si skomplikovala situáciu. Trusa v nadstavení vybojoval  penaltu pre Plzeň
Slavia Praha si skomplikovala situáciu. Trusa v nadstavení vybojoval penaltu pre Plzeň

experiment polnoc trávenie je to jeste futbal hospodárske zvieratá nezbedný  cyklus
experiment polnoc trávenie je to jeste futbal hospodárske zvieratá nezbedný cyklus

Slavia bude přebírat mistrovský pohár před zraky největších rivalů. ‚Je to  čest,' říká Souček | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Slavia bude přebírat mistrovský pohár před zraky největších rivalů. ‚Je to čest,' říká Souček | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Slavia převzala mistrovský pohár. Se Spartou v derby remizovala 0:0 -  Pražský deník
Slavia převzala mistrovský pohár. Se Spartou v derby remizovala 0:0 - Pražský deník

Hráči Slavie nepokľakli ani pred odvetou. Zopakovali gesto z Londýna -  Šport - Futbal - Európske poháre - Športweb
Hráči Slavie nepokľakli ani pred odvetou. Zopakovali gesto z Londýna - Šport - Futbal - Európske poháre - Športweb

Slavia Praha aj s Jakubom Hromadom získala Český pohár a oslavuje double

Pohár žen FAČR: Sparta se Slavií ve středu o trofej | Ženy | FOTBAL.CZ

VIDEO Slavia získala pohár po 16 rokoch: Hrubá chyba brankára a Stoch  nezaváhal | Športky.sk
VIDEO Slavia získala pohár po 16 rokoch: Hrubá chyba brankára a Stoch nezaváhal | Športky.sk

MOL Cup 2023 - los, výsledky - Pohár FAČR | Fotbal | iSport.cz

Slavia hrala s Chelsea vyrovnanú partiu, inkasovala až v závere - Šport -  Futbal - Európske poháre - Športweb
Slavia hrala s Chelsea vyrovnanú partiu, inkasovala až v závere - Šport - Futbal - Európske poháre - Športweb

Uspeje Slavia aj na treťom ikonickom štadióne? - Šport - Futbal - Európske  poháre - Športweb
Uspeje Slavia aj na treťom ikonickom štadióne? - Šport - Futbal - Európske poháre - Športweb

eFotbal.cz » Česká liga : Slavia už ví, kdy a kde zabojuje proti Spartaku o  Ćesko-slovenský pohár...
eFotbal.cz » Česká liga : Slavia už ví, kdy a kde zabojuje proti Spartaku o Ćesko-slovenský pohár...